Radio Tirana Jazz

Radio Tirana Jazz live

Duke dëgjuar Radio Tirana Jazz shijon dhe mbetesh pre e saj, sepse Xhaz nuk është vetëm muzikë

Läuft gerade:

Playlist

Henry Mancini - Pink Panther Theme

Pink Panther Theme

Henry Mancini 1696339191
Ernie Wilkins - 58 Market Street

58 Market Street

Ernie Wilkins 1696338937
Gianmaria Testa - Preferisco così

Preferisco così

Gianmaria Testa 1696338750
Frank Sinatra - I'll Never Smile Again

I'll Never Smile Again

Frank Sinatra 1696338553
Illinois Jacquet, Lionel Hampton & Quincy Jones and His Orchestra - Riffin' With Jacquet

Riffin' With Jacquet

Illinois Jacquet, Lionel Hampton & Quincy Jones and His Orchestra 1696337331
Jack McDuff - The Vibrator

The Vibrator

Jack McDuff 1696337043
Hot Club du Nax - Concorde

Concorde

Hot Club du Nax 1696336859
Tommy Dorsey and His Orchestra - Polka Dots and Moonbeams

Polka Dots and Moonbeams

Tommy Dorsey and His Orchestra 1696336662
Herbie Hancock - Maiden Voyage

Maiden Voyage

Herbie Hancock 1696336196
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox - Chandelier (feat. Puddles Pity Party)

Chandelier (feat. Puddles Pity Party)

Scott Bradlee's Postmodern Jukebox 1696336026

Über Radio Tirana Jazz

Radio Tirana Jazz , prej 12 dhjetor 2019, ofron për radiodëgjuesin shqiptar në Platformën Digjitale Tokësore DVBT2, Platformën Digjitale Satelitore DVBS2 dhe në Aplikacionin RTSH TANI, xhaz, muzikën e preferuar të çdo kohe. Duke dëgjuar Radio Tirana Jazz , shijon dhe mbetesh pre e saj, sepse Xhaz nuk është vetëm muzikë, është udha e jetës, është qenësi, është orientim mendimi, është frymëmarrje, është dimension .

Benutzerbewertung:

Frequenzen

Kontakte

Webseite: https://www.rtsh.al/radio-tirana-jazz/

Adresse: Rr Ismail Qemali , Tirane Albania

Telefon: +355 42 22 47 05

E-mail: i.vllashi@rtsh.al

Fügen Sie das Widget dieses Radios Ihrer Website hinzu
Broadcast Monitoring by ACRCloud