Bars

HistoGri

8 - HistoGri – Historia e një legjende mbi rezistencën dhe simbolin e saj, Nelson Mandela!
HistoGri
8 - HistoGri – Historia e një legjende mbi rezistencën dhe simbolin e saj, Nelson Mandela!
Unfavorite

Në Top Albania Radio vjen një podcast i ri nga Eno Popi dhe Dj Saix. Disa prej historive më misterioze Hollywod-iane, jeta, vepra dhe vdekja e artistëve më të njohur dhe më ndikues në breza i gjeni të rrëfyera për herë të parë në një dokumentar radiofonik i cili do t’ju mbajë të mbërthyer mbas radios në çdo episod. E vërteta e vdekjes së Jim Morrison, misteret e jetës së Elvis Presleyt apo të tjera personazhe të cilat ndryshuan botën. Nëse jeni kuriozë të dini më tepër për figurat më të mëdha të ekranit të vogël, ky është programi juaj. Përveç transmetimit Linear, HistoGri do të jetë i disponueshëm edhe në çdo platformë podcasti në botë për ta dëgjuar ku dhe kur të doni ju.

Playlist

More episodes

 • HistoGri
  8 - HistoGri – Historia e një legjende mbi rezistencën dhe simbolin e saj, Nelson Mandela!
  Tue, 17 Aug 2021
  Play
 • HistoGri
  7 - HistoGri – Ana tjetër e historisë së John Travolta-s…
  Mon, 09 Aug 2021
  Play
 • HistoGri
  6 - HistoGri – Dinastia Gucci, një histori sensacionale e vrasjes, çmendurisë, glamurit dhe lakmisë…
  Mon, 02 Aug 2021
  Play
 • HistoGri
  5 - Historia misterioze dhe dramatike e Marlon Brando!
  Mon, 26 Jul 2021
  Play
 • HistoGri
  4 - Historia e një prej zërave më të bukur të muzikës në botë, historia e Édith Piaf!
  Sat, 17 Jul 2021
  Play
Näytä lisää jaksoja
Microphone

Lisää arts-podcasteja

Microphone

Lisää arts kansainvälisiä podcasteja

Other %(radios)s podcasts