Nic Za Darmo by Tomasz Jaroszek

Nic Za Darmo

Nic Za Darmo to podcast, w którym rozmawiamy o pieniądzach - Twoich pieniądzach. Gospodarzem programu jest Tomek Jaroszek, bloger finansowy, który tłumaczy w audycjach zagadnienia ekonomiczne, zaprasza ciekawych gości i stara się trudne tematy tłumaczyć niezwykle prostym językiem.

Finanse osobiste, inwestowanie pieniędzy, akcje i inne instrumenty na giełdzie, ekonomia behawioralna, przedsiębiorczość, recenzje książek i biznesowe aspekty prowadzenia bloga - te wszystkie tematy często pojawiają się w podcaście.

Największa wartość podcastu to praktyczna wiedza i przyjemny sposób jej przekazania. Ekonomia i finanse to dla wielu trudne słownictwo, dużo liczb, skomplikowane pojęcia i wykresy - przez ten stopień skomplikowana wiele arcyciekawych tematów nigdy dociera do słuchaczy. Audycja Nic Za Darmo stawia sobie za cel nr 1 wytłumaczenie tematu w sposób tak prosty, że każdy słuchacz zrozumie go po przesłuchaniu audycji.

Nic Za Darmo to podcast, ale oprócz niego, znajdziesz wersje tekstowe audycji, ciekawe teksty i setki filmów edukacyjnych na blogu Tomka Jaroszka - https://doradca.tv/ odraz kanale na YouTube: https://doradca.tv/youtube/

Kategori: İş Dünyası
 • 115 
  - #115 "GlobalConnect: Za rok 100 firm z Europy i USA, może ETF-y" - Marcin Gruba, GPW
  Tue, 06 Dec 2022
 • 114 
  - #114 Dywidendowe ETF-y w portfelu: Jak to działa? I dla kogo jest odpowiednie?
  Tue, 29 Nov 2022
 • 113 
  - #113 "Każdego dnia przyjmujemy 15 mln zł, a oddajemy 13" - Mateusz Juroszek, Prezes STS Holding
  Tue, 22 Nov 2022
 • 112 
  - #112 Koszty w inwestowaniu - na co musi uważać inwestor indywidualny?
  Tue, 15 Nov 2022
 • 111 
  - #111 Bogle po polsku, czyli "Mała książka zdroworozsądkowego inwestowania"
  Wed, 09 Nov 2022
Daha fazla bölüm göster

Daha fazla i̇ş dünyası pod yayını

Daha fazla i̇ş dünyası uluslararası pod yayını