Bars

Pasó | Top Albania Radio

139 - Paso 17 Maj/AllegriOut, klubet e mëdha ndryshojnë timonieret, Partizani në finale!
Pasó | Top Albania Radio
139 - Paso 17 Maj/AllegriOut, klubet e mëdha ndryshojnë timonieret, Partizani në finale!
Unfavorite

All Sports në një program të vetëm për 60 minuta me bpm atletik. Top Albania Radio i rikthehet informacionit dedikuar sportit çdo javë me revistën ‘Pasó’. Koncenptuar si një shosh info argëtues, informohuni mbi faktet, njihuni me protagonistët dhe qëndrimet e tyre si edhe luani për të fituar dhurata.

Playlist

More episodes

 • Pasó | Top Albania Radio
  139 - Paso 17 Maj/AllegriOut, klubet e mëdha ndryshojnë timonieret, Partizani në finale!
  Sat, 18 May 2024
  Play
 • Pasó | Top Albania Radio
  138 - Paso 10 Maj/Fenomeni Dortmund! Pse ka rënë numri i futbollistëve në Shqipëri?
  Sat, 11 May 2024
  Play
 • Pasó | Top Albania Radio
  137 - Paso 3 Maj/Arbitër anglez për finalen e kampionatit. UEFA: 26 lojtarë në EURO24!
  Sat, 04 May 2024
  Play
 • Pasó | Top Albania Radio
  136 - Paso 26 Prill/Derbi Tirana-Partizani ndez kryeqytetin, Vllaznia ndryshon trajnerin!
  Sat, 27 Apr 2024
  Play
 • Pasó | Top Albania Radio
  135 - Paso 19 Prill/Italia rritet, Anglia dështon. Intervistë me Sokol Jareci, vëzhgues i Roma-Milan!
  Sat, 20 Apr 2024
  Play
Näytä lisää jaksoja
Microphone

Lisää urheilu ja vapaa-aika-podcasteja

Microphone

Lisää urheilu ja vapaa-aika kansainvälisiä podcasteja

Other %(radios)s podcasts