Bars

S’e Kam me Ty | Top Albania Radio

69 - “Si çun lagje…”/Enxhi Valteri komenton stilin e veshjes së banorëve në BBV3!
S’e Kam me Ty | Top Albania Radio
69 - “Si çun lagje…”/Enxhi Valteri komenton stilin e veshjes së banorëve në BBV3!
Unfavorite

A e keni menduar ndonjëherë sa shumë televizione janë bërë, sa shumë programe, sa e vështirë është të ndjekësh diçka në një realitet me kaq shumë oferta dhe ku çdo gjë lëviz shumë shpejt. Dikur çdo gjë ishte e thjeshtë. Brezi i 40 vjeçarëve të sotëm e kujtojnë mjaft mirë kur kishim vetëm një kanal (TVSH) dhe dije çdo gjë që ndodhte – apo jo? Në lumin e programeve televizive dhe ‘qyfyreve’ të tyre frymëzuar nga cikli ‘Mai Dire’ i Mediaset – dy emra të njohur të radios & TV në Shqipëri sjellin një program ku komentohen perlat nga programet që njihni dhe nuk i njihni, që i keni parë ose me shumë gjasa jo, xhanëm me kaq sa janë kjo është e pamundur…

Playlist

More episodes

 • S’e Kam me Ty | Top Albania Radio
  69 - “Si çun lagje…”/Enxhi Valteri komenton stilin e veshjes së banorëve në BBV3!
  Fri, 17 May 2024
  Play
 • S’e Kam me Ty | Top Albania Radio
  68 - Të pikturosh me trupin tënd dhe jo me penela/Stela Rustemaj zbulon gjithçka për artin e saj…
  Fri, 10 May 2024
  Play
 • S’e Kam me Ty | Top Albania Radio
  67 - Ekskluzive në “S’e Kam me Ty”/ Lajla Përnaska tregon historinë sesi u mor në rajon!
  Fri, 03 May 2024
  Play
 • S’e Kam me Ty | Top Albania Radio
  66 - Nga “sherri” i Lei Krajës me Eni Shehun deri tek ndërhyrjet estetike sipas Dr. Greta Vyshka!
  Sat, 27 Apr 2024
  Play
 • S’e Kam me Ty | Top Albania Radio
  65 - Aktorja Rozi Kostani kujton hapat e parë të karrierës/ Refuzoi rolin në filmin e famshëm për shkak të skenave erotike, çfarë ndodhi më pas?!
  Fri, 19 Apr 2024
  Play
Näytä lisää jaksoja
Microphone

Lisää komedia-podcasteja

Microphone

Lisää komedia kansainvälisiä podcasteja

Other %(radios)s podcasts